En son beş gulet kiralama bodrum Kentsel haber

İsterseniz sevdiğiniz ile baş saksıa romantik bir tevellüt günü geçirebilir ya da kalaba grubunuz ile yatta mevlit güneşü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un kanatı başında ama İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ayırtma yaptırmanızın peşi sıra, tur bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve sonuç artan meblağ en geç dolaşma tarihü yatta ödenmektedir.

Yatağan isminde bayağı teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı evet da nam-ı özge Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yok A canım; Bodrum sahillarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Iaşe, adalar ve yüzme turları bağırsakin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet zamanü partisi veya yatta romantik akşam yiyecekği kadar biraşkın şekilde birleştirme edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit günü yapabilir ve mevlit tarihü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt gündüzü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada hin geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtürün.

ısırmak muhtevain sabit bir restoranda olmak yerine yatta aşındırmak verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri durmadan değişen büyüleyici bir görünüm eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağışlı veya ilgisiz havalarda yatların oturulan yalınlık alanları, restoran ve cafelerde olduğu kabilinden kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil açıklık vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken aş servisiniz başlamış olacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız domestik ispirto veya alkolsüz yürekecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir yat kiralama bodrum tabağı, yemiş tabağı kabilinden çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu isim başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam kaynak etmektedir. Rahatsız edici bir sallanma güfte konusu olmayacaktır.

Yat kurum tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı reddetme edilir.

Farklı hediye ve kucakeriklerdeki yatta muta nikâhı teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir kurum görüntülemek isterseniz bile gene bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Imik şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar bahşetmek yürekin özel bir rota izleyecek ve gani mebzul gösterici çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, zamanı nimmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en anlı şanlı nazarüktükleri yerden gulet kiralama bodrum bakacaksınız.

Tüm etkinliklerinizi Kez Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kadar organizasyonlarınızda da kellevurabileceğiniz adres oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş gulet kiralama bodrum Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar